Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszaki beszerző-koordinátor

  • Z Elektronika Kft.
  • Pécs, Baranya
  • A hirdetés 370 napja lejárt

Dinamikus fejlődő pécsi elektronikai fejlesztő-gyártó vállalat keres

Műszaki beszerző-koordinátort

Feladatok:

  • Vevői megrendelések határidőre való kiszolgálásának biztosítása a vevők elvárásainak megfelelően, rendelések státuszának nyomonkövetése, a vevők naprakész informálása,
  • A vevők elvárásainak és a gyártási céloknak megfelelő gyártástervezés rövid és hosszútávra a gyártási kapacitások figyelembevételével, a gyártás irányítása és nyomon követése
  • Napi operatív beszerzési feladatok ellátása, beszállítókkal való folyamatos kapcsolattartás
  • Raktárkészlet folyamatos figyelése
  • Ár és kondíciók változásainak követése
  • Beszerzési riportok készítése, frissítése, kezelése
  • Új termékek árazásában való részvétel
  • Árubeérkezés, számlakönyvelés eltéréseinek tisztázása

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség gazdasági vagy műszaki szakirányon
  • Számítógép kezelői ismeretek (MS Office programok, főként haladó szintű excel ismeret)
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Középfokú angol vagy német nyelvtudás

Előny:

  • Többéves szakmai tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Jó munkahelyi légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Helyek Pécs
Baranya
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés, Logisztikai asszisztens, Logisztikai szakértő, Szállítási ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerzési menedzser, Beszerző
Gyártás / Termelés > Termelési menedzser
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német
Aktiválás időpontja 2018.05.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre