Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszaki beszerző - IT kategóriában

PBS International Kft.
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.12.06.
Jelentkezési határidő: 2019.12.07.

professional business solutions

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

Vezető gyógyszeripari cég megbízásából műszaki beszerzőt keresünk IT kategóriában.

Feladatkör, felelősségek:

Főbb feladatok:

• Beszállítók versenyeztetése, IT területhez kapcsolódóan HW, SW, megoldás és szolgáltatás kategóriákban tenderek és ajánlatkérések lebonyolítása;

• Beszerzési stratégia kialakítása, potenciális beszállítók felkutatása, szállítók értékelése;

• A vállalat számára legelőnyösebb szerződéses feltételek elérése, ártárgyalások vezetése;

• Adminisztratív, döntés-előkészítési feladatok ellátása, beszerzés-releváns reklamációk kezelése;

• Belső ügyfelekkel történő aktív együttműködés, szakmai támogatás

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

Elvárások:

• Szakirányú főiskolai/egyetemi diploma (műszaki és/vagy gazdasági)

• Legalább 2-3 év releváns beszerzői tapasztalat, piaci szegmens ismerete

• Precizitás, önállóság, megbízhatóság, gyors munkavégzés

• Jó kommunikációs és problémamegoldó készség, proaktív attitűd

• MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete

• Csapatmunkára való alkalmasság

Előnyt jelent:

• Középfokú angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt

• Stratégiai beszerzésben szerzett tapasztalat

• Projektmenedzsment tapasztalat, projekt beszerzői gyakorlat

• Jó tárgyalási készség, tárgyalási technikák ismerete

• SAP MM rendszer magas szintű ismerete

Nyelvtudás:

nem szükséges, angol nyelvtudás előny

A megbízó cég profilja:

Megbízó cégünk Európa több országában jelen lévő gyógyszeripari nagyvállalat.

Amit megbízónk kínál:

• Versenyképes fizetés

• Rugalmas munkavégzés, home office lehetőségek

• Cafeteria, 13.havi fizetés és egyéb juttatások

• Hosszútávú szakmai fejlődési lehetőségek / képzése

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Iratkozzon fel állásértesítőre