Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszaki beszerző - Gépészmérnök

  • Mediso Orvosi Berendezés Fejlesztő és Szervíz Kft
  • III. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 19 napja lejárt

A Mediso Medical Imaging Systems Kft. humán diagnosztikában és pre-klinikai kutatásokban használt képalkotó rendszerek (SPECT, CT, PET, MRI) fejlesztésével foglalkozik.

A cég 100% magyar tulajdonban lévő, több mint 25 éves múltra visszatekintő vállalat. 200 Kolléga dolgozik együtt a budapesti telephelyen, ahol a Kutatás-Fejlesztésben dolgozó szoftverfejlesztők, gépészmérnökök, fizikusok, villamosmérnökök mellett a Gyártásban tevékenykedő szakemberek együttes csapatmunkájából jön létre minden egyes termék.

Ezek az orvosi képalkotó nagyberendezések a világ számos pontján bizonyítanak nap, mint nap, ahol Kutatók és Orvosok százai igyekeznek hatékonyabbá tenni a mindennapi gyógyítást, illetve megalkotni az orvostechnológiai kutatások jövőjét.

Az új munkatárs feladatai lesznek:

  • mechanikai alkatrészek és részegységek külső beszállítóknál történő legyártatása
  • új beszállítók felkutatása, tárgyalások lebonyolítása
  • gyártatások beindítása, felügyelete, minőségi átvétele
  • mechanikai fejlesztőkkel való együttműködés
  • együttműködés a beszerzési csapattal
  • specifikációk, technológiai leírások véleményezése, karbantartása

Elvárások:

  • gépészmérnöki végzettség
  • gépgyártásban szerzett legalább 5 éves tapasztalat
  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • gépjárművezetői engedély
  • magabiztos és kommunikatív személyiség
  • nyitottság az új ismeretek iránt
  • szervező, rendszerező és tárgyaló képesség
  • problémamegoldó képesség, kreativitás

Előnyt jelent:

  • gépgyártásban szerzett több mint 10 éves szakmai tapasztalat
  • kínai vagy német nyelv ismerete
  • ázsiai területen szerzett munkatapasztalat

Amit mi nyújtunk:

  • világszínvonalú, stabilan fejlődő magyar termék fejlesztésében való részvétel
  • legújabb technológiák használata az orvosi képalkotás területén
  • innovatív, egyéni ötleteket támogató környezet
  • lehetőség a szakmai fejlődésre és kiteljesedésre a világ élen járó orvosi képalkotó cégénél
  • fiatal, lendületesen fejlődő csapat
  • versenyképes fizetés

Várjuk a jelentkezéseket.

Helyek III. kerület
Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Beszerzés
Értékesítés / Kereskedelem > Beszerző
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre