Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszaki átvevő

  • Az álláshirdetés 12 napja lett aktiválva

MÁV-START Zrt.

munkatársat keresünk

Szívesen venne részt vasúti járművek javításával és karbantartásával kapcsolatos átvételi tevékenységben? Érdeklik a műszaki szakértői feladatok? Csatlakozzon a MÁV-START Zrt. csapatához!

Feladatok

  • közreműködik az újbeszállítású vasúti vontató- és vontatott járművek gyártásközi ellenőrzésében és végátvételében az előírásoknak, és a szerződésben foglaltak szerint
  • elvégzi a különböző fődarabok, részegységek, alkatrészek, alapanyagok gyártóművi, illetve javítás utáni műszaki szakértői átvételét
  • felügyeli az átvételek során keletkezett dokumentumok nyilvántartási rendszerét és közreműködik a szakterületét érintő beszállítói és gyártóművi minősítésekben
  • felügyeli a beszállítók által átadott bizonylatok vizsgálatát a raktári bevételezési munka segítése érdekében
  • javaslatot tesz az átvételek során felmerülő műszaki problémák megoldására, illetve önállóan intézkedik

Munkakör betöltésének feltételei

  • műszaki jellegű érettségi
  • anyagvizsgáló képesítés
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent

  • egyetemi vagy főiskolai műszaki szakirányú végzettség

Amit kínálunk

  • teljes munkaidő, megbízható jövedelem
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • képzési támogatások
  • széles körű béren kívüli juttatás (Cafeteria) éves szinten: választható bruttó 271.400 Ft és Szép Kártya nettó 92.900 Ft
  • a havi bruttó alapbér 4 %-ának megfelelő önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére a családtagoknak is

Munkavégzés helye
1045 Budapest, Elem u. 5-7.

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Juhász Henrietta 30/603-6906

2019. október 10.

Társaságunk
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása. Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki > Műszaki asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre