Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszaki asszisztens

  • Az álláshirdetés 25 napja lett aktiválva
Partnerünkről:

Intézmények, irodák, kereskedelmi- és lakóingatlanok, valamint műemlékek teljes körű generálkivitelezésével, projekt-, fejlesztés- és a kivitelezés menedzsmenttel foglalkozó magyar tulajdonú partnerünk keres új kollégát a következő pozícióba:

Miért jó nálunk dolgozni:
  • Hosszú távú munkalehetőséget nyújtunk egy tőkeerős és folyamatosan fejlődő vállalatnál
  • Versenyképes fizetést biztosítunk
  • Sokrétű munka és megrendelői körrel rendelkezünk
  • Biztos szakmai karriert, változatos feladatokat, karrierépítési lehetőséget nyújtunk
  • Családias hangulatú, fiatalos, lendületes, rugalmas csapat vagyunk (zömmel 30-45 közötti korosztály)
  • A tulajdonosok jelen vannak a cég életében
  • A vezetők ajtaja minden kérdés esetében nyitva áll
  • Nálunk ingyen fogyaszthatod a kiváló kávét, cappuccinot és egyéb édességeket
  • Céges masszázs szolgáltatást is biztosítunk kollégáinknak, mely rendszeresen igénybe vehető
  • Hangulatos céges rendezvényeket szervezünk.
Amiben feltétlen számítunk a munkádra:
  • Műszaki előkészítők munkájának támogatása
  • Elektronikus levelezés karbantartása
  • Nyilvántartások vezetése
  • Papír alapú dokumentációk összeállítása (nyomtatás, scannelés)
  • Regisztrációk készítése
  • Közbeszerzési pályázatokban felhívások figyelése, dokumentációk letöltése
  • Vállalatirányítási rendszerben adatrögzítés
  • Átadási dokumentációk összeállításában részvétel
  • Tárgyalási jegyzőkönyv vezetése
Melyek nélkül nem éreznéd jól magad a feladatkörben:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Outlook, MS office)
  • Pontosság, precizitás
  • Önállóság, jó problémamegoldó képesség
  • Felelősségvállalás
Nem elvárás, de nagyon örülünk, ha megvan:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Közbeszerzési eljárásokban ajánlattevői vagy ajánlatkérői oldalon szerzett szakmai tapasztalat
Egyéb információ:
  • Munkavégzés helye: Budapest X. kerület
  • Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel, referenciával.
Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki > Mérnök
Aktiválás időpontja 2018.12.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre