www.cvonline.hu

Műszaki Asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2018.07.20.
Hirdetés azonosító: 1396543
lejárt

Dolgozz rugalmassan suli mellett!

Hazai meghatározó távközlési vállatnak keresünk Adminisztrációs munkakörre diákokat! Hosszú távú munkalehetőséget biztosít számodra, görgess lejebb a részletekért!

Feladatok:

  • Betanított adminisztrációs feladatok ellátása

  • Specifikus szoftverek használata

  • Háttérrendszerek kezelése

  • Emailek megválaszolása

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony

  • Precíz, pontos munkavégzés

  • Heti 20 óra vállalása

  • Betanításon való részvétel

  • Legalább 6 hónap munkavállalás

  • Heti minimum 20 óra vállalása

Munkaidő

H-P: 8.00-18.00 között rugalmas beosztásban

Előnyt jelent:

Monotonítás tűrés

Amit nyújtunk

  • Bruttó 920 Ft/ óra

  • Kedvezményes előfizetési csomag, mobil adatforgalommal

  • Mentor segíti szakmai fejlődésed, az elméleti tudásodat a gyakorlatban is fejlesztheted

  • Igényes munkakörnyezet

  • Izgalmas szektorban, az infokommunikáció világában dolgozhatsz

  • Szakmai gyakorlat leigazolása

Munkavégzés helye 2 helyszín közül választható:

  • Budapest – VII. Dob utca

  • Budapest – XI. Fehérvári út

A munkavállalás minden adminisztrációs lépésében segítségedre leszünk és a betanulás időszakában is támogatunk. Jelentkezésedet elküldheted a E-mail cím megjelenítése címre, vagy hozz létre diákprofilt egy perc alatt és jelentkezz egy kattintással az állásajánlat oldalán. Regisztrált jelentkezők előnyt élveznek a kiválasztási folyamatban és rendszeres tájékoztatást kapnak a további lehetőségekről.

Helyek Budapest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Marketing / Reklám / Média / PR
Aktiválás időpontja 2018.02.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre