www.cvonline.hu

Műszaki asszisztens

  • A hirdetés 16 napja lejárt

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

Kancellária, Beruházási Igazgatóság

Beruházás-előkészítési Osztály

pályázatot hirdet

Műszaki asszisztens (részmunkaidős)

munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő, heti 30 órás
A munkavégzés helye: 1111 Budapest, Egry József utca 20-22.

A munkakörbe tartozó feladatok:

Az egyetem beruházásaihoz kapcsolódó műszaki támogatási tevékenység: Beruházási Igazgató, Beruházás Előkészítési Osztályvezető munkájának támogatása, beszerzések és közbeszerzésekhez kapcsolódó előkészítési feladatok ellátása. Tervezett éves beruházások nyilvántartás naprakész vezetése, osztályértekezleti jegyzőkönyvek vezetése, egyéb egyeztetések jegyzőkönyveinek vezetése. A beszerzésekhez kapcsolódó dokumentumok, valamint a szervezeti egységek közötti munkafolyamatok segítésében való közreműködés.

Pályázati feltételek:

  • Építész és magasépítő mérnöki végzettség,
  • Windows, WORD, EXCEL, Outlook jó felhasználói szintű ismerete
  • Több éves szakmai tapasztalat nem elvárás, pályakezdők jelentkezését is várjuk

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • TERC VIP Bronz költségvetés készítő program ismerete
  • Archicad program felhasználói szintű ismerete
  • E-napló vezetés ismeret
  • Tervezőirodában és kivitelezés szervezésben szerzett tapasztalat
  • Költségvetési szervnél szerzett tapasztalat
  • Európai Uniós pályázatban való részvétel

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Szakmai önéletrajz
  • Végzettséget tanúsító okirat(ok) másolata
  • Az alkalmazás feltétele: 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • Nyilatkozatot arról, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak pályázattal összefüggő kezeléséhez
Helyek XI. kerület
Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Építész, Építőmérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Műszaki asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.01.09.