www.cvonline.hu

Műszaki asszisztens

  • A hirdetés 406 napja lejárt

Magyar tulajdonban lévő – több évtizedes múlttal, stabil háttérrel rendelkező cég bővülő csapatába keres

kollégát.

Feladata:

  • Épületgépészeti tervek alapján a megvalósuló projekten (hűtés, fűtés, légtechnika, víz, gáz) havi felmérések és teljesítések kimutatása
  • A terv szerinti költségvetés naprakész követése
  • A tervben szereplő mennyiségek legyűjtése
  • Ajánlatok bekérése a beszállítókból
  • Beszállítói ajánlatok értékelése, elbírálása
  • Az ajánlatok összeállítása a megrendelőnek
  • Szakmai támogatás, együttműködés projektvezetőkkel, műszaki munkatársakkal

Elvárások:

  • legalább technikusi végzettség, esetleg diploma épületgépész vagy általános gépész szakirányon
  • alapvető épületgépészeti rendszerek ismerete
  • irodai szoftverek ismerete (word, excel, stb.)
  • hasonló munkakörben szerzett minimum 1 éves gyakorlat
  • lelkiismeretes, precíz, határidők betartására képes személyiség
  • teljesítményorientált szemlélet

Előnyt jelent:

  • épületgépészeti rendszerek kivitelezésében szerzett tapasztalat
  • angol és/vagy német nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • versenyképes fizetés
  • stabil cégháttér
  • szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

  • Gyöngyös

Jelentkezni lehet lenti e-mail címen.

Helyek Gyöngyös
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő