Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műszaki anyagraktáros

  • Az álláshirdetés 5 napja lett aktiválva

Élelmiszeripari termelő tevékenységet folytató Pentafrost Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

munkatársat.

Feladatok:

  • Készletek átvétele, bevételezése, raktárban való elhelyezése
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a vállalat többi részlegével
  • Műszaki és csomagoló anyagok kiadása
  • Leltározásban való részvétel

Elvárások:

  • Raktárosi tapasztalat
  • Raktározási folyamatok ismerete
  • Érvényes targoncavezetői engedély, előny de nem feltétel
  • Számítógépes ismeretek
  • Kétműszakos munkarend vállalása
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Stabil, nagy múltú vállalat
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Béren kívüli juttatás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Dinamikus, fiatalos csapat

Munkavégzés helye: Debrecen

Jelentkezhez küldje el a fényképpel ellátott önéletrajzát és kísérőlevelét, melyben fizetési igényét is megjelöli, „Raktáros” jeligével.

Helyek Debrecen
Hajdú-Bihar
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka > Anyagmozgatás, rakodás, Raktáros, Raktáros, egyéb raktári szakmunka, Targoncavezető
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre