Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MŰSZAKI AJÁNLATKÉSZÍTŐ (ÉPÜLETGÉPÉSZET)

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Pest, Budapest

Hozzáadva: 2019.11.29.
Jelentkezési határidő: 2019.12.13.
Megbízónk klíma- és légtechnikai berendezések értékesítésével, telepítésével valamint gépészeti kivitelezéssel foglalkozó cég, mely széles körben ismert a hazai piacon.
Bővülés miatt új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba:

MŰSZAKI AJÁNLATKÉSZÍTŐ

Feladatok:
  • A Klímaberendezésekre vonatkozó megrendelői ajánlatkérések begyűjtése
  • Alvállalkozói és beszállítói ajánlatok bekérése, rendszerezése
  • Árajánlatok kiadása
Elvárások:
  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Angol nyelvtudás (szakmai levelezések folytatása, alapszintű kommunikáció)
  • Felhasználószintű számítástechnikai tudás (Ms Office)
  • Motivált, proaktiv személyiség
Előnyök:
  • Hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
  • Épületgépészeti ismeretek
  • Felsőfokú végzettség épületgépészeti szakirányon
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XI. kerület
Amit ajánlanak:
  • Alapfizetés mellett lehetőség bónuszra
  • Mobiltelefon
  • Szakmai fejlődési lehetőség - akár értékesítői munkakörbe is kerülhet a kolléga

Amennyiben szimpatikus a lehetőség, úgy várjuk frissített önéletrajzát honlapunkon keresztül!
Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Építés / Ingatlan
Aktiválás időpontja 2019.11.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre