Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

MUNKERŐ KÖLCSÖNZÉS / ISKOLASZÖVETKEZETI PROJEKTVEZETŐ (HR7989729X)

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2018.09.23.
Hirdetés azonosító: 1838193
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

MUNKERŐ KÖLCSÖNZÉS / ISKOLASZÖVETKEZETI PROJEKTVEZETŐ
(HR7989729X)

Talpraesett vagy? Tudsz önállóan, kreatívan dolgozni?
Tapasztalatod még kevés, vagy nincs HR/toborzás területén, de annál többet szeretnél szerezni?
AKKOR, TE vagy az, akit a csapatunkba várunk!

RÓLUNK:

A Get Work Trend 100%-ban magyar tulajdonú cég, 2003-as alakulásunk óta működünk sikeresen a hazai HR szolgáltatói piacon. Nálunk lehetőséged lesz egy teljes körű, önálló, felelősségteljes projektek támogatására, melyben közvetlenül a vezetőd támogat. Teljes bizalmat szavazva neked, aktívan részt veszel, és szerves része leszel a Cég image-nek építésében. Szeretünk másképp gondolkodni, ezért bízunk benne, hogy rengeteg ötleted, és terved lesz számunkra, melyek megvalósításában is számítunk rád. Ha fontos számodra a flexibilitás, a közvetlenség a vezetőség részéről is, a kevésbé bürokratikus vállalatvezetés, és a szakmai kihívás, akkor itt a helyed, Csatlakozz Hozzánk.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest, II. kerület

AHOGY MI DOLGOZUNK:

  • Teljes körű projektmenedzsmentet végzünk
  • Az ügyféllel személyesen találkozunk, megismerjük az igényeit, a pozícióban rejlő lehetőségeket, aktívan kapcsolatot tartunk és egyeztetünk
  • Minden lehetséges szálon egyszerre indítjuk a toborzást, imádunk kreatívan megszólítani lehetséges munkavállalókat
  • Szorosan együttműködünk a toborzást támogató üzletágvezetővel
  • Új irányok, kreatív csatornák behozatalát támogatjuk

FELADATAID LESZNEK:

  • Jelöltek felkutatása különböző csatornákon,
  • Jelentkezőkkel való kapcsolattartás,
  • Kreatív hirdetések készítése,
  • Toborzási folyamatok megtervezésében, valamint ötletelésében való aktív részvétel, mert lehet, hogy a TE ÖTLETED lesz az, ami a CSAPATUNKAT előrébb viszi,
  • Állásbörzéken, csoportos tájékoztatókon Cégünk képviselete,
  • Statisztikák, riportok előkészítése,
  • Munkaügyi folyamatok elsajátítása, majd később mesteri fokon való űzése!

AMIT TŐLED VÁRUNK:

  • Minimum 1 éves munkaviszony!
  • Legyél elkötelezett a szakmai igényesség és a hosszú távú partnerkapcsolatok kialakítása iránt.
  • Szeress és tudj emberekkel kommunikálni.
  • Találj kihívást a megoldhatatlannak tűnő helyzetek kezelésében.

Ha többre vagy kíváncsi, megismernéd közelebbről a csapatunkat és úgy érzed, hogy RÁD lett szabva hirdetésünk, klikkelj a jelentkezem gomba!

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Hungary Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya

Helyek II. kerület
Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás > Fejvadász, Hr asszisztens, Személyzeti menedzser, Személyzeti munkatárs, Személyzeti tanácsadó, Toborzó
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre