www.cvonline.hu

Munkavédelmi vezető

  • A hirdetés 986 napja lejárt

A FŐKEFE Közhasznú Nonprofit Kft. - az ország egyik legnagyobb akkreditált munkáltatójaként - több mint 4.000 munkavállalót foglalkoztat, és közel 70 telephellyel rendelkezik. Fő küldetése a megváltozott munkaképességű személyek foglalkoztatása, munkavégző képességeinek fejlesztése, valamint nyílt munkaerő-piaci foglalkoztatóhoz történő kihelyezése.

 A több mint 60 éves múlttal rendelkező, állami tulajdonú nagyvállalat keres új munkatársat a következő pozícióba:

A leendő munkatárs legfontosabb feladatai lesznek:

  • Munkabiztonsági jogszabályok folyamatos nyomon követése, a megfelelés biztosítása
  • OHSAS 18001 szabvány szerinti működés biztosítása
  • Munkavédelmi technikusok munkájának koordinálása
  • Közreműködés a biztonságos és egészséges munkakörülmények megteremtésében, a veszélyforrások feltárásában és javaslattétel annak megszüntetésére
  • A Társaság telephelyeinek munkavédelmi szemléinek megszervezése és azokon történő részvétel
  • Munkavédelmi oktatások tartása
  • Munkabalesetek kivizsgálása, javító akciók kezdeményezése, akcióterv nyomon követése
  • EVE meghatározása, kiadásuk és rendeltetésszerű használatuk ellenőrzése
  • Új vagy transzferált termelő berendezések, eszközök üzembe helyezésének, munkavédelmi előírásának betartatása
  • Kapcsolattartás a foglalkozás-egészségügyi szolgálattal
  • Beszámolók készítése a minőségbiztosítási osztályvezető felé; adatszolgáltatás hatóságok és belső ügyfelek számára

 Az ideális jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Munkavédelmi szakirányú felsőfokú végzettség
  • Gyártó környezetben szerzett legalább 2 éves munkatapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló problémamegoldó készség
  • Vonatkozó jogszabályok alapos ismerete
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • Hiteles és meggyőző kommunikáció, magabiztos fellépés
  • Jó szervező készség, terhelhetőség
  • Országon belüli esetenkénti utazás vállalása

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Katasztrófa- és tűzvédelmi technikusi végzettség
  • OHSAS belső auditori végzettség
  • Karbantartással, üzemeltetéssel összefüggő munkatapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
  • Legalább társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit a sikeres pályázónak nyújtunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség. kihívásokkal teli, változatos feladatkör
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
  • Együttműködő csapat

Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével, a lenti email címre szíveskedjen elküldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő