Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Munkavédelmi szakértő - Kecskemét

Man at Work Kft.
Régió: Kecskemét, Bács-Kiskun

Hozzáadva: 2019.09.18.
Jelentkezési határidő: 2019.09.24.

Munkavédelmi szakértő

Feladatok:

  • Összehangolja és megszervezi a vállalat környezetvédelmi, egészségbiztonsági és tűzvédelmi tevékenységét a vonatkozó hazai jogszabályok és a vállalati követelmények szerint
  • Napi szinten koordinálja a környezetvédelmi, munkavédelmi, egészségügyi és tűzvédelmi adatgyűjtést, valamint felköveti a HSEE szempontú feladatlistákat
  • Biztosítja a szükséges környezetvédelmi, munkavédelmi, egészségügyi és tűzvédelmi információkat
  • Előkészíti és szükség szerint frissíti a környezetvédelmi, munkavédelmi, egészségügyi és tűzvédelmi dokumentumokat, eljárásokat
  • Új munkavállalók belépése esetén teljes körű munkavédelmi oktatást tart
  • A célok eléréshez szükséges környezetvédelmi, munkavédelmi, egészségügyi és tűzvédelmi oktatási programokat naprakészen tartja, és az oktatásokat megtartja
  • Dokumentált formában rendszeres HSEE bejárásokat, auditokat tart minden érintett területen
  • Kivizsgálja az összes HSEE eseményt, mint kvázibalesetet, balesetet, foglalkozási megbetegedéseket. A megállapított azonnali, megelőző, helyesbítő és jobbító javaslatok, akciók megvalósulását dokumentált formában felköveti

Elvárás:

  • Angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Felsőfokú végzettség
  • Releváns autóipari tapasztalat előnyt jelent

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Vonzó juttatási csomag
  • Stabil munkahely
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Multinacionális környezet

A munkavégzés helye:

Kecskemét

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. autóipari beszállítással foglalkozó multinacionális hátterű, kecskeméti partneréhez toboroz akár azonnali kezdési lehetőséggel munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét!

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Kecskemét
Bács-Kiskun
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika > Biztonsági felügyelő, Biztonsági szakértő, Tűzvédelmi szakértő, Tüzvédelmi-ellenőr
Oktatás / Képzés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.08.26.
Iratkozzon fel állásértesítőre