www.cvonline.hu

Munkavédelmi előadó

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.08.14.
Jelentkezési határidő: 2018.08.16.

Német tulajdonú partnercégünk, mely több mint 25 éve vezető szerepet tölt be az ipari automatizálás és a pneumatikai elemek gyártásának területén, bővíteni szeretné csapatát dinamikus fejlődésének érdekében.

Pozíció leírása / Job description

- A munka- és balesetvédelemmel kapcsolatos adminisztráció vezetése, a munka és védőruhák, egyéni védőeszközök nyilvántartása
- EHS folyamatok támogatása, a munka-, tűz-, egészség- és környezetvédelmi szabályok betartása és betartatása
- A termelési terület folyamatos munkavédelmi felülvizsgálata
- Közreműködés az esetleges balesetek kivizsgálásában
- A gyártásban előforduló gépek, eszközök munkavédelmi szempontú ellenőrzése, felülvizsgálata
- A gyár területén dolgozók rendszeres munkavédelmi oktatása
- Szakmai tanácsadás a beszerzéseknél, beruházásoknál
- Közreműködés munkavédelmi szempontú kockázatértékelés elvégzésében
- Az egészséget nem veszélyeztető és biztonságos munkavégzés feltételeinek ellenőrzése, a munkavédelemmel kapcsolatos törvények, jogszabályok, belső előírások betartásának felügyelete a vállalat valamennyi területén

Elvárások / Requirements

- Szakirányú felsőfokú végzettség (munkavédelmi szakmérnök)
- Angol VAGY német nyelv társalgási szintű ismerete
- MS Office felhasználói szintű ismerete
- Jó kommunikációs készség
- Felelősségteljes személyiség
- Csapatjátékos attitűd

Amit kínálunk / Offer

- Versenyképes jövedelem
- Kiemelkedő műszakpótlékok
- Br. 35.000 Ft cafeteria az első munkanaptól
- Vállalati bónuszrendszer
- Barátságos légkör egy piacvezető multinacionális vállalatnál

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan > Üzemeltető
Aktiválás időpontja 2018.08.14.
Iratkozzon fel állásértesítőre
Hasonló állások
Előadó

Dr. Sándor Zoltán

Előadói munkakörbe, érettségizett, magas szintű...
Budapest, Pest

ÜZEMELTETÉSI ELŐADÓ

Work4you

Ingatlankezeléssel és az építményüzemeltetéssel...
Budapest, Pest, XV. kerület

Jogi előadó

Dr Dégi Ügyvédi Iroda

PB Invest Kft. debreceni ingatlan beruházó cégh...
Debrecen, Hajdú-Bihar