Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Munkaügyi koordinátor

  • Az álláshirdetés 14 napja lett aktiválva

A Prysmian a világ vezető kábelgyártója, mely világszerte 112 gyárral, 29.000 munkavállalóval a gazdasági élet egyik vezető szereplője. Magyarországon két gyáregység van, melyekben több mint 600 főt foglalkoztatunk. Elismerjük és megbecsüljük kollégáink szaktudását és támogatjuk szakmai előmenetelüket. Törekszünk a munka és magánélet közötti egyensúly fenntartására. Csatlakozzon csapatunkhoz, hogy részese legyen közös sikereinknek!

A PRYSMIAN Magyar Kábelművek balassagyarmati gyáregysége jelentkezőket keres az alábbi feladatkörbe:

Feladatok

  • Munkaidő nyilvántartások és egyéb kifizetések ellenőrzése, egyeztetése, feladása
  • Munkatársak beléptetése és kiléptetése és adatszolgáltatás a bérszámfejtési szolgáltató felé
  • Adatszolgáltatás a munkaerő kölcsönző és szolgáltató cég felé
  • Letiltások, levonások feladása, rögzítése
  • Nyilatkozatok kezelése, feladása
  • Munkaügyi asszisztensek munkájának koordinálása

Elvárások

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Magabiztos számítógépes felhasználói ismeretek, (Excel)
  • Önálló problémamegoldó képesség
  • Precizitás
  • Pénzügyi / számviteli ismeretek
  • Nexon vagy egyéb bérszámfejtési rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil jövedelem-, ösztönző- és juttatási rendszer

Munkaidő: rugalmas
Munkavégzés: Balassagyarmat

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk önéletrajzát.

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Balassagyarmat
Nógrád
Kategória Humán erőforrás > Személyzeti menedzser, Személyzeti munkatárs
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Bérszámfejtő, Pénzügyi kontroller, Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre