www.cvonline.hu

Munkaügyi koordinátor

  • A hirdetés 101 napja lejárt

Biztos nemzetközi háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő autóipari cégcsoport ászári gyára felvételt hirdet az alábbi munkakörbe:

Főbb feladatok:

  • Munkaügyi feladatok, adminisztráció elvégzése
  • Munkabérek- és egyéb bérjellegű kifizetések számfejtése
  • TB ügyintézés (kifizetőhelyi)
  • Támogatásnyújtás munka-bér-TB ügyekben a munkavállalók részére
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal és a hatóságokkal
  • Adó-, TB- és munkaügyi törvények, rendeletek figyelemmel kísérése, javaslattétel a változtatásokra, szükséges módosítások bevezetése
  • Rendszeres és ad hoc statisztikák elkészítése

Elvárások:

  • Középfokú pénzügyi / gazdasági végzettség
  • Min. 5 év munkaügyi gyakorlati tapasztalat
  • Min. 3 év bérszámfejtői- és TB ügyintézői tapasztalat
  • MS Office ismeret
  • Bérszámfejtési program ismerete
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Megbízható, pontos, gyors és önálló munkavégzés
  • Proaktív szemléletmód

Előny:

  • TB ügyintézői végzettség és tapasztalat
  • NEXON bérprogram gyakorlati ismerete
  • Környékbeli lakhely

Jelentkezni a szakmai tapasztalatokat bemutató önéletrajz beküldésével lehet e-mailben vagy a 2881 Ászár, Köztársaság út 15/A postacímen.

Helyek Ászár
Komárom-Esztergom
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Gyártás / Termelés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Bérszámfejtő
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2017.10.16.