Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Munkaügyi előadó

  • Szent Kristóf Szakrendelő Nonprofit Kft
  • Budapest, Pest, XI. kerület
  • A hirdetés 5 napja lejárt

Szent Kristóf Szakrendelő

Munkaügyi előadót

keres

Munkavégzés helye: Szent Kristóf Szakrendelő 1117 Budapest, Fehérvári út 12.

Feladat:

  • Munkaügyi feladatok teljes körű ellátása,
  • Munkavállalók beléptetése és kiléptetése, az ehhez szükséges dokumentáció elkészítése és nyilvántartása,
  • Munkaszerződések, munkaszerződés módosítások, munkavégzésre irányuló egyéb jogviszonyra irányuló szerződések elkészítése
  • A személyügyi és bérügyi nyilvántartások naprakész vezetése,
  • A dolgozók kiléptetése során a járandóságok kifizetéséhez szükséges elszámolások elkészítése, kiléptetéssel kapcsolatos munkáltatói okmányok elkészítése,
  • Havi adó és járulékbevallások elkészítése,
  • Aktív részvétel adatszolgáltatások összeállításában, statisztikai adatgyűjtésekben,
  • Aktív részvétel a havi/negyedéves/éves zárási feladatokban,
  • Közreműködés az adóhatósági, felügyeleti és könyvvizsgálói auditokban,
  • Részvétel a bérszámfejtési folyamatokban.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • A jogszabályok naprakész ismerete
  • Munkaügyi területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások)
  • Büntetlen előélet
  • Nagyar állampolgárság
  • Csapatmunka és együttműködés
  • Alaposság
  • Precizitás
  • Problémamegoldó készség
  • Terhelhetőség

Előny:

  • Egészségügyben szerzett tapasztalat
  • ORGWARE bérszámfejtő rendszer ismerete

Benyújtandó dokumentumok:

  • A szakmai gyakorlatot igazoló részletes szakmai életrajz
  • A végzettséget igazoló okiratok másolata

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Stabil céges háttér
  • Családbarát munkahely
  • Azonnal betölthető állás
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Kiváló munkakörnyezet

Bérezés:

  • Megegyezés szerint

A jelentkezéseket várjuk.

Helyek Budapest
Pest
XI. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Humán erőforrás > Személyzeti munkatárs
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Adószakértő
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.01.18.
Iratkozzon fel állásértesítőre