www.cvonline.hu

MUNKAÜGYI CSOPORTVEZETŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.12.23.
Hirdetés azonosító: 1094110

Megbízónk termékcsoportjában piacvezető multinacionális autóipari nagyvállalat, az elmúlt években a vállalatnál jelentős fejlesztések valósultak meg, jelenleg is egy nagyléptékű fejlesztés zajlik. A szervezet fejlesztéséhez kapcsolódóan, számára elkötelezett és tapasztalat szakembert keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A munkaügyi csoport irányítása (Bér és TB ügyintézők, Adminisztrátorok)
  • A munkaügyi adminisztrációs folyamatok (be- és kiléptetés, bérszámfejtés, juttatások, havi és éves jelentések) felügyelete
  • A munkaügyi, munkajogi kérdésekben való állásfoglalás, koordináció HR oldalról a vállalat társosztályai felé
  • Felmerülő jogi kérdések esetén kapcsolattartás a vállalati jogásszal
  • Folyamatos kapcsolattartás a vállalat társosztályaival, HR tanácsadás

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség, jogász végzettség előny
  • Multinacionális autóipari gyártó környezetben HR – Munkaügy területen Generalista vagy Business Partner pozícióban szerzett minimum 5 év szakmai tapasztalat
  • A Munka Törvénykönyve naprakész ismerete
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Ms Office ismeretek
  • Kiváló kommunikációs, szervező és szervezetfejlesztő készség
  • A vállalat minden szintjével történő együttműködés, kapcsolattartás

Előnyt jelent

  • Bérszámfejtő program ismeret (Nexon, BaBér etc.)

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem, cafeteria, utazási támogatás
  • Vállalatcsoporton belüli nemzetközi tapasztalatcsere
  • Folyamatos szakmai továbbképzések, fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye

Tatabánya környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MUNKAÜGYI CSOPORTVEZETŐ, Tatabánya környéke

Kategória

Humán erőforrás

Régió

Magyarország