www.cvonline.hu

Munkaügyi-, bér-, TB ügyintéző

Régió: Biatorbágy, Pest, Budapest

Hozzáadva: 2018.08.13.
Jelentkezési határidő: 2018.08.17.

Alpine - Driving Mobile Media Innovation

Az ALPINE Kft biatorbágyi székhelyén folyamatosan az európai piacon megjelenő prémium kategóriás autókba audio-hifi berendezéseket gyárt a legmagasabb minőségben. Folyamatosan bővülő, tehetséges, lendületes csapatunkba multinacionális környezetbe keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Munkakörhöz tartozó feladatok

Belépő munkavállalók okiratainak ellenőrzése, adót, járulékot és táppénz érintő adatok rögzítése, azzal kapcsolatos ügyek intézése.
Munkavállalók kilépési okiratainak elkészítése.
Bérszámfejtési bizonylatok előkészítése, rögzítése a bér-tb rendszerbe, munkavállalók munkabérének és egyéb juttatásainak számfejtése.
Társadalombiztosítási ellátások megállapítása és számfejtése.
Munkaszerződés módosítások és munkáltatói tájékoztatók elkészítése, a vállalat szervezeti változásainak nyomon követése a bérrendszerben.

Elvárások

Közép, - vagy felsőfokú munkaügyi és/vagy TB ügyintézői végzettség.
Legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalat TB kifizetőhelyen.
Adó, járulék, munkajogi és a kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete és gyakorlati alkalmazásában való jártasság.
Felhasználói szintű MS Office, különösen az Excel ismerete.
nexON Bér program ismerete.
Analitikus gondolkodás mód, precíz munkavégzés.
Határidőérzékenység.

Amit kínálunk: Versenyképes juttatási csomag, választható kafetéria, szakmai fejlődés, ingyenes tréningek, ingyenes egészégügyi szűrővizsgálatok, ingyenes vállalati buszjárat / bejárás támogatás, rugalmas munkaidő

Helyek Biatorbágy
Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre