Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Munkaügyi-, bér- TB ügyintéző (JO-1905-430960)

  • CPL JOBS
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 25 napja lejárt

ÜGYINTÉZŐ
munkatárs

(munkaügy - bér - TB)

Megbízónk az európai piacon megjelenő prémium kategóriás autókba audio-hifi berendezéseket gyárt a legmagasabb minőségben. Folyamatosan bővülő, tehetséges, lendületes csapatunkba multinacionális környezetbe keressük új kollégájukat.

Feladatok:

  • Belépő munkavállalók okiratainak ellenőrzése, adót, járulékot és táppénz érintő adatok rögzítése, azzal kapcsolatos ügyek intézése.
  • Munkavállalók kilépési okiratainak elkészítése.
  • Bérszámfejtési bizonylatok előkészítése, rögzítése a bér-tb rendszerbe, munkavállalók munkabérének és egyéb juttatásainak számfejtése.
  • Társadalombiztosítási ellátások megállapítása és számfejtése.
  • Munkaszerződés módosítások és munkáltatói tájékoztatók elkészítése, a vállalat szervezeti változásainak nyomon követése a bérrendszerben.
  • Nexon Time és Cafetéria rendszer adatainak karbantartása.

Az ideális jelölt:

  • Közép, - vagy felsőfokú munkaügyi és/vagy TB ügyintézői végzettségű.
  • Legalább 3-5 éves releváns szakmai tapasztalata van TB kifizetőhelyen.
  • Adó, járulék, munkajogi és a kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete és gyakorlati alkalmazásában jártas.
  • Felhasználói szintű MS Office tudással rendelkezik, különösen Excel.
  • nexON Bér programban jártas.
  • Analitikusan gondolkodik, precíz.
  • Határidőérzékeny.
  • Alapfokú angol nyelvtudással rendelkezik.

Juttatások:

  • Cafeteria
  • Rugalmas munkarend
  • Teljesítménybónusz
  • Melegétkezési lehetőség.
  • Egészségügyi szűrővizsgálatok.
  • Ingyenes buszjáratok/bejárási támogatás.

Lokáció: Pest megye

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás > Hr asszisztens, Személyzeti munkatárs
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Bérszámfejtő
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.05.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre