www.cvonline.hu

Munkaügyi asszisztens

HSA Kft.

Hozzáadva: 2018.01.25.
Hirdetés azonosító: 1205931

Saját csapatunkba keresünk kollégát a következő munkakörre:

Jogtudományi Kar hallgatók jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • Munkaerő-kölcsönzési szerződések elkészítése
  • Szerződése ellenőrzése
  • Bérszámfejtés és számlázás előkészítése
  • Bérszámfejtés és számlázás munkajogi ellenőrzés

Elvárások:

  • Folyamatban lévő jogi tanulmányok
  • MS Office programok ismerete
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Magas fokú monotonitás tűrés

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre!