Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Munkaügyes, bérszámfejtő / könyvelő

  • Az álláshirdetés tegnap lett frissítve

Budaörsi Márkakereskedés

munkakörbe kollégát keres

Feladatok:

  • bérszámfejtési és munkaügyi feladatok teljes körű ellátása
  • bevallások, munkaügyi statisztikák készítése
  • kapcsolattartás a hatóságokkal munkaügyi és bérszámfejtéshez kapcsolódó területeken
  • egyszerűbb napi könyvelési feladatok ellátása
  • egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • minimum 3 éves bérszámfejtési tapasztalat
  • bérügyintézői szakképesítés
  • alapvető számviteli ismeretek
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS office programok)
  • pontos, igényes, felelősségteljes munkavégzés
  • előny: NAVISION program ismerete
  • előny: mérlegképes könyvelői végzettség

Amit kínálunk:

  • dinamikus, fiatalos csapat
  • biztos munkahely
  • versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Budaörs

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát fizetési igényének megjelölésével várjuk!

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budaörs
Pest
Kategória Humán erőforrás > Hr asszisztens, Személyzeti munkatárs
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Bérszámfejtő, Könyvelő, Pénzügyi szakember
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.06.
Iratkozzon fel állásértesítőre