Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Munkaerőpiaci tanácsadó - Pest megye

Man at Work Kft.
Régió: Pest, Budapest, Dabas, Szigetszentmiklós, Nagykáta, Érd, Cegléd

Hozzáadva: 2019.08.22.
Jelentkezési határidő: 2019.08.15.

Munkaerőpiaci tanácsadó

Főbb feladatok, munkák:

  • Hátrányos helyzetű álláskeresői ügyfélkörnek egyéni fejlesztési terven alapuló szakmai továbbfejlesztése
  • Információnyújtás az aktuális munkaerő-piaci helyzetről, valamint igénybe vehető munkaerő-piaci és szociális szolgáltatásokról és támogatási lehetőségekről
  • Napi szintű adminisztráció precíz vezetése
  • Együttműködő partnerekkel (munkáltatókkal) történő személyes és telefonos kapcsolattartás, munkáltatói mentorálás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Főiskolai-, vagy egyetemi végzettség - humán vagy szociális területen (a 30/2000. GM rendelet szerint);
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Jó kommunikációs- és szervező készség
  • Szociális érzékenység
  • Önálló, pontos, felelősségteljes munkavégzés
  • Utazási hajlandóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Jogosítvány, saját személygépkocsi
  • Humán/Szociális területen szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil országos hálózattal rendelkező háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Munkavégzéshez szükséges laptop és mobiltelefon biztosítása
  • Utazási költségtérítés
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Rugalmas munkaidőre való lehetőség (7+1; 6+2)
  • Tiszta, rendezett munkakörülmények

Munkavégzés helye:
Pest megye területén a következő városokban: Dabas, Szigetszentmiklós, Nagykáta, Érd, Cegléd

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzát.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Pest
Budapest
Dabas
Szigetszentmiklós
Nagykáta
Érd
Cegléd
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Humán erőforrás > Személyzeti munkatárs, Személyzeti tanácsadó
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre