www.cvonline.hu

Munkabiztonsági szakértő (K-6-M)

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2018.01.22.
Hirdetés azonosító: 1083604
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

MUNKABIZTONSÁGI SZAKÉRTŐ

(K-6-M)

Legyen tagja egy nemzetközi, fejlett vállalatnak, ahol kihasználhatja és továbbfejlesztheti a már meglévő szakmai tudását!

Vegyen részt az új kihívások teljesítésében és legyen közreműködő a fejlesztésekben!

Ha szeretne egy kellemes légkörű, élhető, folyamatosan fejlődő munkakörnyezetet, ill. munkakört, akkor érdemes végigolvasnia az alábbi lehetőségről írtakat!

Kecskeméti gyártó vállalat keresi leendő

EHS specialistáját!

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Bács-Kiskun megye.

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • barátságos, tiszta munkakörnyezet
  • együttműködő csapat, készséges kollégák
  • szakmai önállóság, illetve támogatottság

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

  • a munkabiztonsággal kapcsolatos feladatok koordinálása a vállalat osztályai között
  • az egészségvédelmi és biztonsági előírások (tűz-, baleset-, környezetvédelem) betartásának szavatolása
  • együttműködés a gyárigazgatóval, ill. HR igazgatóval, riportok készítése
  • kapcsolattartás a hatóságokkal, egyéb intézményekkel
  • jogszabályoknak való megfelelő vállalati működés biztosítása
  • programok kidolgozása a tiszta és biztonságos környezet kialakítása és fenntartása érdekében
  • oktatási tervek készítése
  • munkavállalók munkabiztonsági oktatása
  • baleset esetén jegyzőkönyvek készítése, ill. a területhez tartozó dokumentáció kialakítása, karbantartása, nyilvántartási rendszer gondozása
  • ellenőrzések tervezése, szervezése és lefolytatása
  • auditok előkészítése, azokon való részvétel
  • a terület fejlesztése, változtatások, javító intézkedések véghezvitele

AMIT TŐLED ELVÁRUNK:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • munkavédelmi területen szerzett több éves tapasztalat
  • magabiztos angol nyelvtudás

Jelentkezés a lenti e-mail címen, magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzzal.

Köszönjük!

NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya