Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Munka- és környezetvédelmi felelős

  • Az álláshirdetés 2 napja lett frissítve

Pozíció leírása:

A vállalat EHS tevékenységének megszervezése, összehangolása jogszabályi előírások szerint;
Munkavédelmi, környezetvédelmi, tűzvédelmi és egészségvédelmi oktatások megtartása a kollégák és új belépők részére;
Szükséges dokumentációk naprakészen tartása, kezelése;
Rendszeres EHS ellenőrzések, auditok megtartása;
Munkahelyi balesetek kivizsgálása, jegyzőkönyv elkészítése;
Megelőzési stratégia kidolgozása;
Egyéb munkakörhöz kapcsolódó feladatok ellátása.

Követelmények:

Munkavédelem területén szerzett tapasztalat
Középfokú angol nyelvtudás
Felsőfokú mérnöki végzettség ÉS
Legalább középfokú munkavédelmi végzettség
Heti 40 órás alkalmazotti jogviszony vállalása!!

Előny:

Autóipari környezetben szerzett EHS vagy munkavédelmi tapasztalat
Munkavédelmi szakmérnök/szakember felsőfokú végzettség

Munkavégzés helye:

Bács-Kiskun megye

Az állásra jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar vagy angol nyelven várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét. Köszönjük!
Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, Link megjelenítéseregisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/306-7413 (Jakubecz Ninettánál)

Értékelt kvalitások

Munkavédelmi szakmérnök/szakember felsőfokú végzettség Határozott, szabálykövető
Képes az önálló munkavégzésre és döntéshozásra

Amit nyújtunk

Alapbér + Cafeteria
13. havi fizetés
Multinacionális környezet, nagyon jó tapasztalatszerzési lehetőség
Bejárás támogatása

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Kecskemét
Kategória Gyártás / Termelés
Aktiválás időpontja 2019.08.25.
Iratkozzon fel állásértesítőre