Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MUNKA-, ENERGIA-, TŰZ- ÉS KÖRNYEZETVÉDELEM VEZETŐ

  • VOLÁNBUSZ Közlekedési Zrt.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 18 napja lejárt

A VOLÁNBUSZ ZRT.

felvételt hirdet

munkakör betöltésére

A leendő munkatárs feladatai:

  • Meghatározza a Társaság környezetvédelmi és energetikai stratégiájának irányait, mérföldköveit és céljait, kidolgozza a Stratégiára vonatkozó javaslatot.
  • Feladata az energiairányítási rendszer kiépítésének, működtetésének felügyelete, az energiairányítási rendszer (EIR) részeként az energiahatékonysággal összefüggő előirányzatok és energiacélok, valamint az energia teljesítménymutatók (ETM) meghatározása, nyilvántartása és felügyelete.
  • Részt vesz a társaságnál bevezetett szabványok, valamint a bevezetésre kerülő irányítási rendszerek kiépítésének előkészítésében, kiépítésében.
  • A Társaságnál bevezetett irányítási rendszerek vonatkozó szabványkövetelmények szerinti működtetését irányítja a Műszaki igazgatóság vonatkozásában.
  • Felelős a munkavédelmi, hatósági előírások érvényre juttatásáért, a munkavédelmi tevékenység irányításáért, ellenőrzéséért, munkavédelmi oktatások szervezéséért, koordinálásáért.

Elvárás a jelentkezővel szemben:

  • Legalább egy felsőfokú szakirányú végzettség.
  • Legalább 5 év hasonló területen szerzett vezetői tapasztalat.

Előnyt jelent:

  • Állami tulajdonú és/vagy országos lefedettségú cégnél szerzett szakmai tapasztalat.
  • Mindegyik szakterületen szerezett szakirányú végzettség és tapasztalat.

A munkavégzés helye:

  • Magyarország.

A munkaidő típusa:

  • Teljes munkaidő.

A jelentkezést a csatolt dokumentum kitöltésével, valamint a „Munka-, energia-, tűz- és környezetvédelem vezető” pozíció megjelölésével 2019. november 1-ig várjuk.

Jelentkezését megelőzően a következő linken legyen szíves olvassa el adatvédelmi tájékoztatónkat: Link megjelenítése. Köszönjük.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika > Biztonsági felügyelő, Biztonsági szakértő, Tűzvédelmi szakértő, Tüzvédelmi-ellenőr
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem > Környezetvédelmi ellenőr, Környezetvédelmi felügyelő
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.01.
Iratkozzon fel állásértesítőre