Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

multilingual ügyfélszolgálati munkatárs

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2018.09.24.
Jelentkezési határidő: 2018.10.22.

Beszélsz hollandul, németül, norvégul, dánul, esetleg svédül, de sehol sem tudod gyakorolni a nyelvtudásod?
Szeretnél egy érdekes, dinamikus munkát, nemzetközi környezetben?
Ezt mind megtalálod velünk! Dolgozz multinacionális partnereinknél, is

Pozíció leírása / Job description

Ezt mind megtalálod velünk! Dolgozz multinacionális partnereinknél, ismerj meg új kultúrákat, érdekes embereket, légy egy remek csapat tagja!

Az ügyfelek támogatása különböző csatornákon
Az ügyfelek kérelmeinek pontos és időben történő megválaszolása
Szoros együttműködés a külföldi kollégákkal
Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások / Requirements

-Folyékony, tárgyalóképes nyelvtudás ANGOLUL és a felsoroltak közül egy nyelven:
Holland
Német
Norvég
Dán
Svéd

- Kitűnő kommunikációs készség
- Ügyfélközpontú hozzáállás
- Erős problémamegoldó készség
- Korábbi, releváns tapasztalat előnyt jelent, de pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk / Offer

- Stabil, multinacionális háttér
- Központban lévő, modern iroda
- Magas bérezés, kedvező juttatási csomag

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Aktiválás időpontja 2018.09.24.
Iratkozzon fel állásértesítőre