www.cvonline.hu

Működéstámogatási szakértő (Készletgazdálkodás)

  • A hirdetés 863 napja lejárt

A MOL Nyrt. Készlet- és Raktárgazdálkodás MOL szervezete munkatársat keres a következő munkakörbe:

Működéstámogatási szakértő

(Készletgazdálkodás)

Munkavégzés helye: Százhalombatta és Budapest

A munkakör célja:

A felelősségi körbe tartozó projektek koordinálása, vezetése és főbb project feladatok elvégzése.

Feladatok:

  • Projektelemzések készítése
  • Projekt szakmai koordinálása és támogatása - meghatározott határidő és költség kereten belül.
  • Hatékony együttműködés kialakítása a külső/belső szereplőkkel, partnerekkel, hatóságokkal.
  • Szakmai támogatás és irányítás nyújtása a projektek végrehajtásában működő kollegáknak
  • Stratégiai módszertan, a kapcsolódó fejlesztési tervek, működési irányelvek kidolgozása és a végrehajtás koordinálása.
  • Szervezet, működés és szabályozási és jóváhagyási folyamatok fejlesztése, fejlesztési és szervezet változási stratégiák támogatása, részletes kidolgozása, előterjesztések elkészítése, módosítások bevezetése.
  • Működési és beruházási költségek rendszeres riportolása valamint a költségek alakulásának operatív kontrollja.
  • Folyamatos költséghatékonyságra irányuló javaslatok megtétele, gyűjtése, költséghatékonysági tervek elkészítése, megvalósítása és teljesülésük felügyelete.
  • Folyamatoptimalizálás, vevői elégedettség és költséghatékonyság növelés célokkal.
  • Szervezetet érintő Audit pontok koordinálása és határidőre történő lezárásuk biztosítása.
  • Belső auditokon való részt vétel
  • Utasítás/szabályzat tervezetek készítése és véleményezése

Követelmények:

  • Felsőfokú műszaki/logisztikai/közgazdász végzettség
  • 2-5 év üzletági vagy szakmai releváns tapasztalat
  • Magas felhasználó szintű MS Office és SAP ismeret
  • Projektmanagement ismeretek
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó tájékozódás külső jogszabályi környezetben

Amennyiben ez az állásajánlat felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését a "Jelentkezés" gombra kattintva. Kérjük, regisztráljon a Karrier címszó alatt!

Az Ön toborzási szakértője: Anderkó Márta (+36-20-2400-768)

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Mérnök / Műszaki
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2015.09.11.