Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műhelyvezető

  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

Stabil hátterű fuvarozó vállalkozás bővülő csapatába szakmailag felkészült, tapasztalt munkatársat keres saját gépjárműparkja karbantartásának irányításához

munkakörbe

Feladatok:

  • A társaság tulajdonában lévő személygépkocsik, kisteherautók, kamionok javításának, karbantartásának koordinálása.A gépjárművek állapotának folyamatos figyelemmel kísérése
  • Az észlelt sérülések, rendkívüli meghibásodások, tartozék hiányok, biztonsági berendezések hibáinak, kulcsok hiányának jelzése, ellenőrzése.
  • Intézkedés a javításokról, hiányok pótlásáról.
  • Gépjárművek műszaki vizsgára felkészítése, ütemezése.
  • Javítások ellenőrzése.
  • Telephely és szerviz közötti gépjárműmozgatás.
  • Járművek adminisztrációja, okmánykezelés, karambolos dokumentáció elkészítése.
  • Gépjárművek műszaki mentésének koordinálása
  • Kapcsolattartás a gépkocsivezetőkkel, szervizekkel, alkatrész beszállítókkal.

Elvárások:

  • Járműjavításhoz köthető, középfokú végzettség.
  • 2-3 év végzettségnek megfelelő szakmai tapasztalat.
  • Hasonló munkakörben szerzett szakami tapasztalat, gépjárműszervíz üzemeltetésében szerzett tapasztalat.
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó szervezőkészség
  • Felelősségtudat
  • Önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség

Előny:

  • C+E kategóriás jogosítvány
  • számítógép felhasználói szintű ismerete.

Munkavégzés helye:

  • Debrecen vonzáskörzete.

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapfizetés, cafeteria
  • a munkavégzéshez személygépkocsi, mobiltelefon
  • változatos, felelősségteljes, önálló munka
  • teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
Helyek Hajdú-Bihar
Debrecen
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Flottakezelő
Mérnök / Műszaki > Karbantartó-menedzser
Szakmunka / fizikai munka > Autószerelő, Karbantartó, Szerelő
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.04.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre