Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műhelyes tűzoltó készülék karbantartó

Starjobs Magyarország
Régió: Budapest

Hozzáadva: 2019.11.29.
Jelentkezési határidő: 2019.12.12.

Magyar tulajdonban lévő, tűzvédelmi eszközök karbantartásával foglalkozó partnercégünk számára keresünk megbízható munkatársakat az alábbi betanított pozícióra

Feladatok:

  • Tűzjelző berendezések karbantartása, ellenőrzése

  • Kért feladatok ellátása a rábízott berendezéseken, betartva a megkívánt követelményeket

Elvárások:

  • Pontos, precíz munkavégzés

  • Önálló munkavégzésre való képesség

Munkaidő:

  • Egyműszakos munkarend

  • heti 5 nap, 8 órás munkavégzés

Juttatás:

  • Bérezés nettó 190.000 Ft/hó

  • Betanulási folyamat

  • Családias légkör

  • Dinamikusan fejlődő biztos hátteret adó vállalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest XII. kerületi karbantartó műhelyben

Kérjük, amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését jelentkezzen fényképes önéletrajzával a muhelyes-tuzolto-keszulek-karbantarto_290 @starjobs.hu  e-mail címen, vagy hívja a 0620/329-5995 telefonszámot.

Link megjelenítése
" name="alias_id" id="o_field_input_3169" title="" style="background-color: rgb(255, 255, 255); color: rgb(34, 55, 96); outline: none; outline-offset: -2px; font-size: 14px;">

Link megjelenítése" name="alias_id" id="o_field_input_3169" title="" style="background-color: rgb(255, 255, 255); color: rgb(34, 55, 96); outline: none; outline-offset: -2px; font-size: 14px;">

Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Aktiválás időpontja 2019.11.29.
Iratkozzon fel állásértesítőre