Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Műanyag fröccsöntő műszakvezető (REC_2019_2_46)

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2019.03.23.
Hirdetés azonosító: 2310713
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Állást keresel? Megbízható, precíz munkatársnak tartod magad?

Akkor ez az ajánlat Neked szól!

AMIT A POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉHEZ ELVÁRUNK:

  • Min.középfokú műszaki végzettség
  • Min.3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Műanyag alapanyagok ismerete
  • Angol nyelv alap ismerete
  • Rugalmasság, pontos munkavégzés,csapatmunka
  • Alapszintű számítástechnikai ismeretek
  • Rajzolvasás,mérőeszköz kezelési ismeretek,alap műszaki ismeretek
  • Írásos technológiai utasítások betartása
  • Több műszakos munkarend vállalása

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

  • A termelésben található fröccsöntő gépek és robotok kezelése, beállítása
  • A gépek rendeltetésszerű üzemeltetése
  • Szerszámcserék elvégzése
  • Meghibásodás esetén a szükséges intézkedések megtétele
  • A termelés zavartalanságának biztosítása
  • 5-8 fős csoport szakmai vezetése, munkájuknak koordinálása

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • Versenyképes bérezés
  • Bejelentett munkahely
  • Betanulási idő biztosítása
  • Cafeteria
  • Utazási költségtérítés

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Nagykanizsa

Telefonon: +36 20 265 4344

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük a "jelentkezem" gomb megnyomásával, küldje el számunkra jelentkezését.

Köszönjük! Nálunk Te vagy a legfontosabb!

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: 10057-1/2012-0100-1046
munkaerő-közvetítés engedély száma 10097-1/2012-0100-848

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Hungary Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Helyek Nagykanizsa
Zala
Kategória Gyártás / Termelés > Műszakvezető, Termelés vezető
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka > Egyéb szakmunkás állás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.02.27.
Iratkozzon fel állásértesítőre