Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MS DYNAMICS NAV Tanácsadó Gyakornok (Support) (14878)

MŰISZ Iskolaszövetkezet
Régió: XI. kerület

Hozzáadva: 2019.09.28.
Jelentkezési határidő: 2019.10.21.

A MultiSoft Számítástechnikai Kft. közel 30 éves, sikeres múlttal rendelkezik ERP bevezetés, egyedi szoftverfejlesztés, és IT innováció területén. Munkánk sikerességét multinacionális vállalatok elismerése, hosszú távú partnerségi viszony, továbbá több száz elégedett ügyfél bizonyítja. Külföldi megbízó partnereink mellett, vállalatunk nagy hangsúlyt fektet saját, innovatív termékek fejlesztésre, illetve az ügyfelek egyedi igényeinek megfelelő megoldás szállítására. Folyamatosan növekvő ügyfélkörünk még magasabb szintű kiszolgálása érdekében munkatársat keresünk, az alábbi, új pozíció betöltésére:

MS DYNAMICS NAV Tanácsadó Gyakornok (Support)

Munkakör célja:
Az Ügyfelektől érkező – általunk bevezetett rendszerekkel kapcsolatos – kérdések megválaszolása, felmerülő problémák megoldása.

Amit várunk:
•Rendszerekkel kapcsolatos ismeretek gyors elsajátítása
•Majd az ügyfelektől – rendszerek működésével kapcsolatos- beérkező kérdések megválaszolása/felmerülő problémák megoldása
•Az ismeretek elsajátításának előrehaladtával, fokozatosan nő a feladatok összetettség

Amit kérünk:
•Rendszerszemléletű gondolkodásmód
•Gazdasági folyamatok és ERP rendszerek iránti érdeklődés (ERP ismeret előnyt jelent)
•Microsoft technológiai újdonságok iránti érdeklődés, IT affinitás
•Angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
•Igényes, pontos munkavégzés
•Megbízhatóság, felelősségtudat
•Csapatmunkára való alkalmasság
•Min. heti 3 napos munkavégzés
•Folyamatban lévő szakirányú felsőfokú képesítés megszerzése: pénzügy-számvitel, vagy műszaki menedzser, vagy gazdasági informatikus szakon (aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony)

Amit kínálunk:
•Egy sikeres cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája
•Szakmai továbbképzések
•Versenyképes szaktudás/munkatapasztalat megszerzése hosszú távú együttműködés keretében (diákszövetkezeten keresztül történő foglalkoztatással)
•Felelősségteljes, változatos feladatok
•Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, és rálátás a termékújdonságokra az IT világában
•Családias légkör, jó hangulatú, egymásra odafigyelő Csapat
•Sportolási lehetőségek

Kattints a jelentkezem gombra és nyerj Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek XI. kerület
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Aktiválás időpontja 2019.09.28.
Iratkozzon fel állásértesítőre