Mozdonyvezető-gyakornok (Kecskemét, Kiskunhalas, Békéscsaba, Mezőhegyes, Vésztő, Szentes)

  • A hirdetés 65 napja lejárt

MÁV-START ZRt
Mozdonyvezető-gyakornok

Helység: Kecskemét, Kiskunhalas, Békéscsaba, Mezőhegyes, Vésztő, Szentes

Terület
Személyszállítás

Foglalkoztatás formája
határozatlan idejű

Munkaidő
teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Feladatok

  • A tanfolyam ideje alatt a jelölt megszerezze a szükséges elméleti és gyakorlati ismereteket és megfeleljen a részére előírt hatósági vizsgakövetelményeknek

A munkakör betöltésének feltételei

  • érettségi
  • betöltött 20. életév
  • orvosi alkalmasság
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

Amit ajánlunk

  • az ország egyik legnagyobb vállalatánál hosszú távú munkalehetőség
  • megbízható jövedelem, bruttó 161.000 Ft/hó kezdő alapbér már a képzés időtartamára is
  • sikeres mozdonyvezető vizsga megszerzését követően a várható bruttó jövedelem 380.000 – 400.000 Ft/hó
  • béren kívüli juttatás (Cafetéria) éves szinten: bruttó 271.400 Ft, Szép Kártya nettó 92.900 Ft
  • önkéntes kölcsönös nyugdíjpénztári kiegészítés 3 %
  • egészségmegőrző program
  • ingyenes utazási igazolvány Magyarország egész területére

További információ

Munkavégzés helyei: Kecskemét, Kiskunhalas, Békéscsaba, Mezőhegyes, Vésztő, Szentes
Tanfolyam helyszíne: Szeged (bentlakásos képzés)
Tanfolyam időtartama: 16 hónap

2017.12.15.

Bővebb felvilágosítást ad
Bessenyei Éva 1/516-2352

Várjuk jelentkezését!

Helyek Kecskemét
Kiskunhalas
Bács-Kiskun
Békéscsaba
Mezőhegyes
Vésztő
Békés
Szentes
Csongrád
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű, Szakmai gyakorlat / gyakornok
Aktiválás időpontja 2017.11.09.