Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Mozdonyvezető-gyakornok (Celldömölk)

  • MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt.
  • Celldömölk, Vas
  • A hirdetés 149 napja lejárt

MÁV-START Zrt.

munkatársat keresünk

2018 októberében Szombathelyen induló mozdonyvezető képzésünkre várjuk azok jelentkezését, akik szívesen elsajátítanák ezt a felelőségteljes hivatást.

Feladatok

  • A 12 hónapos tanfolyam ideje alatt a jelölt megszerezze a szükséges elméleti és gyakorlati ismereteket és megfeleljen a részére előírt hatósági vizsgakövetelményeknek

Munkakör betöltésének feltételei

  • érettségi bizonyítvány
  • betöltött 20. életév
  • orvosi alkalmasság
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
  • számítástechnikai alkalmazások felhasználó szintű ismerete

Amit kínálunk

  • az ország egyik legnagyobb vállalatánál hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődéshez továbbtanulás biztosítása
  • teljes munkaidő, határozatlan idejű munkaszerződés
  • megbízható jövedelem: alapbér bruttó 181.500 Ft/hó a tanfolyam ideje alatt
  • mozdonyvezetői vizsga megszerzését követően a bruttó jövedelem: 405.000 Ft/hó
  • béren kívüli juttatás éves szinten: VBKJ (Cafetéria) bruttó 271.400-Ft, Szép Kártya nettó 92.900-Ft
  • ingyenes vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére - 1 év munkaviszony után utazási kedvezmény egyes külföldi vasútvonalakon
  • Önkéntes nyugdíjpénztár hozzájárulás alapbér 3,5%-a

Munkavégzés helye
Celldömölk

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Gőcziné Czeglédy Hajnalka 1/517-1894 / 07-18-94

2018. augusztus 27.

Társaságunk
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat.
Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Helyek Celldömölk
Vas
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Szakmunka / fizikai munka > Egyéb szakmunkás állás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.08.10.
Iratkozzon fel állásértesítőre