Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

Mozdonyvezető-gyakornok (Budapest TSZVI-hez tartozó telephelyek)

  • Az álláshirdetés holnap lejár

MÁV-csoport
MÁV-START

MOZDONYVEZETŐ-GYAKORNOK

munkatársat keresünk

Szeretnél felelősségteljes és kihívásokkal teli munkát? Nálunk fontos leszel, mert rajtad is múlik, hogy utasaink biztonságosan eljussanak úti céljukhoz.

A mozdonyvezetői tanfolyamon a legjobb hazai szakértőktől tanulhatsz, a tanfolyamot követően pedig mozdonyvezetőként foglalkoztatunk Budapest, Szolnok, Székesfehérvár, Győr, Hatvan telephelyeink egyikén.

A tanfolyam várható indulása 2019. október.

Tedd sínre a karriered!

Nézd meg mozdonyvezetőnkről készült kisfilmünket.

Feladatok

  • a 15-17 hónapos budapesti tanfolyam ideje alatt intenzív elméleti és gyakorlati oktatáson veszel részt
  • a tanfolyam ideje alatt nincs más dolgod, mint megszerezni a szükséges ismereteket és megfelelni az előírt hatósági vizsgakövetelményeknek
  • végzett mozdonyvezetőként a Budapesti Igazgatóság területén veszel részt a személy- és teherszállításban

Munkakör betöltésének feltételei

  • érettségi bizonyítvány
  • betöltött 20. életév
  • orvosi alkalmasság
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszútávú munkalehetőség
  • magas színvonalú gyakornoki képzési program
  • megbízható jövedelem (tanfolyam ideje alatt: bruttó 195.000 Ft kezdő alapbér; sikeres mozdonyvezető vizsga megszerzését követően várható bruttó jövedelem 324 000 Ft/hó + 35% műszakpótlék)
  • versenyképes juttatási csomag már a tanfolyam idejére is (Cafeteria: bruttó 271.400 Ft/év, Szépkártya: nettó 92.900 Ft/év)
  • önkéntes kölcsönös nyugdíjpénztári kiegészítés
  • vasúti utazási igazolvány Magyarország egész területére

Munkavégzés helye
Budapest TSZVI-hez tartozó telephelyek

Munkaidő
Teljes munkaidő

Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű

Bővebb felvilágosítást ad
Zsibrita Melinda 30/979-6569

2019. július 21.

Társaságunk
A MÁV-START Zrt. integrált vasúti szolgáltatást végző vállalat. Tevékenységi körébe tartozik a vasúti személyszállítás biztosítása, a vasúti vontatójármű üzemeltetés és vontatás, valamint a vasúti vontató és vontatott járművek javítása, karbantartása.
Célunk, hogy folyamatosan bővülő szolgáltatásaink színvonalát emeljük, így teremtve értéket utasainknak, dolgozóinknak és tulajdonosainknak.

Helyek Budapest
Pest
Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok
Székesfehérvár
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Győr
Hatvan
Heves
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Szakmunka / fizikai munka > Egyéb szakmunkás állás, Gépkocsivezető, Nehézgépkezelő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.20.
Iratkozzon fel állásértesítőre