www.cvonline.hu

Mozdonyreszortos

  • A hirdetés 27 napja lejárt

A MÁV Nosztalgia Kft. munkatársat keres

pozícióba

A MÁV Nosztalgia Kft. fő tevékenysége a vasúti nosztalgiautazások szervezése korabeli, felújított vonatokkal, mozdonyokkal, amelyek a XIX - XX. század fordulójának emlékét őrzik. Járműflottánk több mint 100 különböző típusú, muzeális értékű darabból áll, közülük több is Európa-szerte ismert és népszerű a vasút kedvelőinek körében.

Főbb feladatok:

  • A Társaság karbantartási rendszerébe bevont gőzmozdonyok időszakos karbantartási és rendkívüli javítási munkái szakszerű végzésének irányítása és ellenőrzése, a hazai és a nemzetközi közlekedési feltételeknek való megfelelés biztosítása.
  • A járművek felhasználás előtti telephelyi előkészítésének megszervezése és ellenőrzése.
  • A munkába vett járművek állagmegóvása, kármegelőzési szempontok figyelembe vétele.
  • A járműkarbantartással összefüggő hibafeltárási tevékenység végzése, közlekedésbiztonsági paraméterek ellenőrzése, az ezzel kapcsolatos nyilvántartások vezetése.
  • A karbantartáshoz szükséges erőforrások tervezésének, a munkavállalók tevékenységének koordinálása.
  • A Társaság által közlekedtetett vonatokon esetenként kíséret biztosítása.
  • A kiadott szakirányú feladatok határidőre történő végrehajtása.
  • A gőzös műhelyszemélyzet szakmai felügyelete és irányítása.

Követelmények:

  • felsőfokú szakirányú szakmai végzettség,
  • vontatási szakvizsga, vagy műhelyvizsga,
  • legalább 5 éves szakmai tapasztalat,
  • középvezetői tapasztalat.

Egyéb követelmények:

  • csapatmunkára és önálló munkavégzésre való alkalmasság,
  • informatikai alapismeretek.

A munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • hasonló szakterületen szerzett gyakorlat,
  • mozdonyok elméleti ismeretei.

Munkavégzés helye: 1045 Budapest, Elem utca 5-7.

A jelentkezés határideje: 2018. március 10.

Jelentkezés módja: Önéletrajz és bérigény megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Vasúti alkalmazott
Mérnök / Műszaki > Karbantartó-menedzser, Közlekedésmérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.03.01.