www.cvonline.hu

Motorkerékpár Értékesítő

  • Company_icon Gyulai Autószerviz Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 3 napja lett frissítve

Budapesti motorszalonunk azonnali kezdéssel

Motorkerékpár értékesítő

munkatársat keres

Amennyiben szívesen csatlakoznál egy nagyszerű és sikeres vállalathoz, kiemelkedő vagy a kommunikàcióban, szereted a sikert vàrjuk jelentkezésed!

Feladatok:

  • Új- és használt motorkerékpárok értékesítése, ezzel kapcsolatos teljes körű adminisztráció
  • A márkák modelljeinek bemutatása, a háttérszolgáltatások ismertetése
  • A motorkerékpár vásárláshoz kapcsolódó szolgáltatások értékesítése (biztosítás, hitel)
  • Szerződéskötések lebonyolítása
  • Szervizre érkező ügyfelek fogadása, szerviz szolgáltatások értékesítése
  • Hozzàjàrulni munkàjàval a cég eddigi töretlen sikereihez

Elvárások:

  • Nagy munkabíràs
  • Gyors tanulási kèszsèg
  • Ügyfèlközpontú szemlèlet
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • A járművek iránti érdeklődés
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • B kategóriás jogosítvány

Kereskedelemben eltöltött èvek előnyt jelentenek, de nem elvàràs!

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Elsőként találkozhatsz a legújabb modellekkel, és fejlesztésekkel
  • Szakmai képzések, fejlődési lehetőségek
  • Hosszú távú, stabil munkahely

 Jelentkezés szakmai önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen a fizetés megjelölésével. Vagy a 0670377-73-52–s telefonszámon.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem > Értékesítési asszisztens, Értékesítési menedzser, Értékesítési tanácsadó, Kereskedelmi menedzser
Szakmunka / fizikai munka > Bolti eladó, pénztáros
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.07.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre