Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Mosogató

  • Accor-Pannonia Hotels Zrt.
  • Budapest, Pest
  • A hirdetés 19 napja lejárt

Az Accor szállodaipari multinacionális vállalat, a világon 4300 szállodát üzemeltet

 100  országban. Az ibis  Budapest Heroes Square szálloda az ACCOR csoport magyarországi szállodaipari leányvállalatához tartozik.Hazánkban Sofitel, MGallery, Novotel, Mercure és Ibis szállodákat üzemeltet a cég.

A Hősök terénél elhelyezkedő 139 szobás Ibis Budapest Heroes Square szállodánk keresi új

mosogató

kollégáját.

Mik lesznek a feladataid?

Leendő mosogató kollégánk segít a reggeliztetésben azzal hogy:

  • Az üveg- porcelán- és evőeszközöket géppel elmosogatja, törli, szárítja, elpakolja
  • Tisztán és rendben tartja a konyhai gépeket, berendezéseket, a konyha egész területén a felületeket (padló, csempe)
  • Tányérokat edényeket ételmaradékokat összegyűjti
  • Segít a terítésben
  • A nyersanyagokat és eszközöket behordja a munkaterületre

Mit kínálunk?

  • Változatos munka
  • Fiatalos és dinamikus munkakörnyezet
  • Összetartó, barátságos csapat
  • Melegétkezés, munkaruha, fix alapbér és van sok vállalati juttatás is

Milyen készségeket keresünk?

  • Megbízhatóság
  • Rend és tisztaságszeretet,
  • Gondos, igényes munkavégzés
  • Szabálykövetés, pontosság
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Fizikai munkára való felkészültség

Mi jelenthet előnyt számodra a kiválasztás során?

  • Korábbi konyhai kisegítő munka előnyt jelent

Egyéb

  • Alapfokú végzettség
  • Rendezett megjelenés

Regisztráció után.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Konyhai munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka > Takarító, takarítónő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.10.02.
Iratkozzon fel állásértesítőre