Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Mosogató

  • Hotel Silvanus
  • Budapest, Pest, Visegrád
  • A hirdetés 12 napja lejárt

A Hotel Silvanus Kft.

Mosogató

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Fekete-fehér mosogatás
  • Főszakács utasításainak végrehajtása

Elvárások:

  • Precíz, pontos munkavégzés

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: 1024 Budapest, Zivatar utca 1-3, Európa Tanács Budapesti Európai Ifjúsági Központ épülete
  • Nívós, hosszútávú, stabil munkalehetőség

Amit kínálunk:

  • 5 munkanap - 2 szabadnap, napi 8,5 óra munka, két műszakban
  • Tisztességes fizetés

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését várjuk jelentkezését!

Jelentkezéskor kérjük tüntesse fel, hogy melyik városban meghirdetett pozícióra jelentkezik.

Töltsd fel az önéletrajzod és nyerj
Dorko utalványt, vagy egy 350 000 Ft értékű elektromos rollert!

Helyek Budapest
Pest
Visegrád
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka, Egyéb segédmunka, Konyhai munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka > Takarító, takarítónő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.09.09.
Iratkozzon fel állásértesítőre