Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Mosogató - kisegítő

  • WESSLING Hungary Kft.
  • IV. kerület, Budapest, Pest
  • A hirdetés 4 napja lejárt

A WESSLING laboratóriumi hálózat, analízisek, és szakértői szolgáltatások széles spektrumát kínálja szerte Európában, melynek magyarországi tagja több mint 25 éve megbízhatóan szolgáltat a hazai piacon. A WESSLING Hungary Kft. Környezetanalitikai laboratóriumába, az alábbi pozícióra keres munkatársat határozatlan időtartamra:

Mosogató-kisegítő

Feladat:

  • mintavételhez és a vizsgálatokhoz felhasznált edények, üvegeszközök szakszerű kezelése, tisztítása és tárolása,

Követelmények (tudás):

  • általános iskolai végzettség

Elvárt kompetenciák:

  • önállóság
  • precízség, pontosság

Amit kínálunk:

  • modern munkakörnyezet
  • cafetéria juttatás
  • stabil vállalati háttér

Nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye: 1045 Budapest, Anonymus u. 6.
Munkaidő/munkarend: heti 40 óra/rugalmas
Jelentkezési határidő: 2019. július 20.

Jelentkezni lehet magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelölésével.

Adatkezelési tájékoztató
Amennyiben pályázatával megkeresi Társaságunkat, úgy a szakmai önéletrajzba, illetve a motivációs levélbe foglalt személyes adatait a WESSLING Hungary Kft. az Ön kifejezett hozzájárulása alapján, szigorúan célhoz kötötten kezeli, azt a WESSLING magyarországi cégcsoport tagjain kívül harmadik személy részére az adatkezelés időtartama alatt nem adja át. Az adatkezelés az Ön hozzájárulásának kifejezett visszavonásával, illetve a pályázati eljárást követően anélkül is automatikusan lezárul. A beérkező önéletrajz és motivációs levél törlésére a tárgyévet követő év március 01. és május 31. napjai közötti időpontban, külön felhívás hiányában is sor kerül.

Helyek IV. kerület
Budapest
Pest
Kategória Betanított / Fizikai / Segédmunka > Egyéb fizikai munka, Egyéb segédmunka, Konyhai munka
Gyártás / Termelés > Ipari laborasszisztens, Munkavédelmi szakértő
Szakmunka / fizikai munka > Takarító, takarítónő
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.06.19.
Iratkozzon fel állásértesítőre