Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MOBILTELEFON SZERVIZES

BECK AND PARTNERS Kft.
Régió: Pest

Hozzáadva: 2019.11.12.
Jelentkezési határidő: 2019.12.07.

Szerviztechnikus álláslehetőség!

Partnerünk az egyik vezető after-sales szolgáltatásokat nyújtó cég a régióban. Az 1997-ben alapított Kft fő profilja a mobiltelefonok javítása. A több mint 300 főt foglalkoztató cég többek között az alábbi gyártók hivatalos magyarországi szerviz partnere: Alcatel, Apple, ASUS, Blackberry, CAT, Huawei, Lenovo, LG, Samsung.

Bővülő csapatukba keresünk most Szerviztechnikus szakembereket!

Milyen feladatok várnak Önre?
  •     beérkezett készülékek diagnosztizálása, hibakeresés
  •     gsm készülékek modul szintű javítása, alkatrészek cseréje
  •     a javítási munkálatok adminisztrációja
  •     a munkalapokon szereplő tartozékok egyeztetése, ellenőrzése
  •     kapcsolódó területekkel való folyamatos együttműködés

Milyen elvárásoknak kell megfelelnie?
  • Szakirányú műszaki végzettség-elektronikai vagy mechanikai műszerész esetleg mechatrotechnikusi végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • összeszerelésben, egyedi gyártásban szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság

Mit kap munkájáért cserébe?

  •  hétfőtől- péntekig tartó munkavégzés
  • egy műszakos munkarend
  • fix bér
  • cafeteria
  • prémium
  • bejárás támogatása

Munkavégzés helye: Budaörs

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával rendszerünkön keresztül!

Helyek Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.11.12.
Iratkozzon fel állásértesítőre