www.cvonline.hu

Minősítetthitel-kezelő munkatárs

  • A hirdetés 1491 napja lejárt

Az 1997-ben alapított FHB döntően hazai háttérrel rendelkező bankcsoport, amely országos fiókhálózatára és online megoldásaira támaszkodva, a család bankjaként minden korosztálynak, lakossági és vállalati Ügyfeleknek egyformán kiszámítható és innovatív szolgáltatást nyújtó univerzális pénzügyi szolgáltató.

Társaságunkról, termékeinkről részletesebb információt olvashat a Link megjelenítése oldalon.

Az FHB Bank Zrt. új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Budapest

Az új munkatárs feladatai:

  • a bank hátralékos lakossági ügyleteinek kezelése,
  • állami és banki fizetéskönnyítő programok ügyfélre szabott alkalmazása,
  • kapcsolattartás ügyfelekkel írásban és szóban,
  • részvétel hátralékrendezési megoldások kidolgozásában.

A pályázóval szembeni elvárások:

  • legalább 1 éves releváns területen (behajtásban, kockázatkezelésben, jelzáloghitelezésben) szerzett banki munkatapasztalat feltétel,
  • emelt szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Power Point),
  • kiváló kommunikációs és tárgyalási készség,
  • ügyfél- és teljesítmény-centrikus szemlélet,
  • jó problémamegoldó képesség,
  • jó stressz-tűrő képesség, terhelhetőség,
  • önállóság, proaktivitás,
  • hatékony részvétel csapatmunkában.

Előnyt jelent:

  • felsőfokú végzettség, pénzügyi, közgazdasági diploma,
  • banki informatikai rendszerek ismerete (Collection Assistant, Flexcube, SAP).

Amit ajánlunk:

  • elkötelezett és lelkes csapat,
  • versenyképes jövedelem,
  • korszerű munkakörnyezet,
  • szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség.

Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát fizetési igényének feltüntetésével juttassa el az alábbi e-mail címre.
A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a következőket „pályázó neve_pozíció”.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Aktiválás időpontja 2013.12.20.