Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Minőségügyi vezető

  • SAMPO Élelmiszeripari Gépgyártó Kft.
  • Kővágószőlős, Baranya
  • A hirdetés 5 napja lejárt

A Sampo Kft. az élelmiszeripari gépgyártás terén negyedszázados tapasztalattal rendelkező magyar vállalat, a vágóhídi technológia-tervezés és -gépgyártás meghatározó hazai szereplője.

Vállalatunk elkötelezett a folyamatos fejlődés mellett, és fontos számunkra a minőségi műszaki munka. Gyártási tevékenységeket koordináló terület számára

Feladatok:

  • Az ISO9001 szabványszámú minőség irányítási rendszer kiépítése és működtetése
  • Szervezet felkészítése belső és külső auditokra
  • Dokumentációs rendszer kezelése, változások követése
  • Minőségellenőrzési tervek készítése, aktualizálása, folyamatok fejlesztése
  • Vevői kapcsolattartás és vevői reklamációk kezelése

Elvárás:

  • Gépészmérnöki végzettség vagy gépész technikusi végzettség
  • Gépgyártás szakterületen szerzett munkatapasztalat
  • Minőségügyi szakmérnök végzettség vagy minőségügyi végzettséget biztosító tanfolyam
  • Legalább 5 év munkatapasztalat
  • Legalább 3 év vezetői tapasztalat
  • Folyamat szemlélet
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Következetesség
  • Konfliktuskezelési képesség

Előny:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Minőségügyi vezetőként szerzett tapasztalat
  • Angol / német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • stabil, hosszútávú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő cégnél
  • teljes munkaidős munkavégzés, 8 órában, egyműszakos munkarend
  • -Jó munkakörülmények, kiváló munkahelyi légkör!
  • cafetéria rendszer
  • A bejárás támogatása

Munavégzés helye:

  • Pécstől 10 km-re, Kővágószőlősön

Jelentkezési határidő:

  • 2019. június 17.
Helyek Kővágószőlős
Baranya
Kategória Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosítási menedzser, Minőségbiztosító
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Minőségbiztosítási mérnök
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2019.05.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre