Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Minőségügyi specialista

Régió: Komárom-Esztergom

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2019.11.16.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

Megbízónk a világ harmadik legnagyobb generikus gyógyszergyártó cége. Komáromi telephelyük a vállalat európai minőség-ellenőrzési és kiemelt disztribúciós központja. Számukra keresünk új kollégát analitikus munkakörbe.

Pozíció leírása / Job description

- Biztosítani a Mylan Hungary által nem csomagolt, de felszabadított vagy minőség megfelelőségi felülvizsgálatot biztosított termékeinek az EU GMP-nek történő megfelelést.
- Részt vesz Termékminőség felülvizsgálati jelentések elkészítésében.
- Részt vesz a műszaki/minőségügyi megállapodások elkészítésében.
- Részt vesz kivizsgálások, reklamációk koordinálásában.
- A Quality Systems Management Review részére adatokat és további információt gyűjt.
- Részt vesz SOP-k előkészítésében és megírásában.
- Igény esetén részt vesz a minőségügyi és más funkciók személyzetének GMP-vel kapcsolatos oktatásában, továbbképzésében.

Elvárások / Requirements

- Gyógyszerész végzettség
- GMP ismeretek
- Felhasználói szintű számítástechnikai (MS Office) ismeretek
- Középfokú angol nyelvtudás
- Csapatmunka és együttműködési képesség

Amit kínálunk / Offer

- Kimagasló fizetés
- Havi cafeteria (már próbaidő alatt is)
- Dolgozói élet és baleset biztosítás
- Ingyenes meleg étkezés
- Bejárás támogatása
- Letelepedési támogatás
- Éves bónusz
- Tiszta, igényes munkakörnyezet
- Karrier és fejlődési lehetőség

Randstad Hungária Kft. logó
Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás > Egészségügyi szakember
Aktiválás időpontja 2019.11.16.
Iratkozzon fel állásértesítőre