Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MINŐSÉGÜGYI RENDSZER MÉRNÖK (14-9468)

HumanField Kft.
Régió: Budapest, Pest

Hozzáadva: 2019.07.09.
Jelentkezési határidő: 2019.07.11.

Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

MINŐSÉGÜGYI RENDSZER MÉRNÖK

(14-9468)

pozícióba.

Feladatok:

  • Belső ellenőrzések éves tervezése, koordinálása, vezetése, dokumentálása és nyomon követése,
  • Belső ellenőrcsoport támogatása,
  • Tanúsítással kapcsolatos tevékenységek koordinálása,
  • A könyvvizsgáló csoportok közti kapcsolattartás,
  • A képzési anyagok kidolgozása,
  • A munkatársak képzése.

Elvárások:

  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt,
  • Auditori végzettség ( IATF 16949 és VDA 6.3)
  • Releváns területen szerzett szakmai tapasztalat előny.

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő háttér, biztos környezet,
  • Versenyképes juttatási rendszer.

A munkavégzés helye: Pest megye dél-keleti része

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9468”-es referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Belső ellenőr, Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosítási menedzser, Minőségbiztosító, Termelésért felelős mérnök
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Minőségbiztosítási mérnök
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.06.11.
Iratkozzon fel állásértesítőre