Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Minőségügyi munkatárs

DOLOGIDŐ Munkaerő-közvetítő és -kölcsönző Kft.
Régió: Szekszárd

Hozzáadva: 2019.06.23.
Jelentkezési határidő: 2019.06.25.

Rendelkezik minőségügyi tapasztalattal, releváns felsőfokú műszaki végzettséggel és tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudással? Lehet Önt keressük!

Globálisan működő, szekszárdi telephelyű partnercégünkhöz keressük a leendő minőségügyi munkatársat.

A következők lennének a feladatok:

  • Vevői elvárások, szabvány követelmények betartása és betartatása,
  • vevői kapcsolattartás, vevői reklamációk kezelése, a követelményrendszernek megfelelő kivizsgálása, 8D riportok készítése,
  • részvétel a gyártási folyamat kockázatanalízisében, valamint a preventív vagy detektálhatóságot növelő intézkedések bevezetésében,
  • minőségügyi dokumentumok aktualizálása,
  • szerszám/szerelési segédlet bevezetésének jóváhagyása,
  • zárolt raktár kezelése.

Az alábbiak szükségesek, hogy Ön lehessen a munkatárs:

  • Műszaki területen szerzett felsőfokú végzettség,
  • 3-5 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • műszaki rajzolvasás és értelmezés,
  • német vagy angol tárgyalóképes nyelvtudás,
  • felhasználói szintű MS Office ismeret,
  • mindemellett kommunikatív, proaktív, határozott személyiség.

Ami a minőségügyi munkatárs munkájáért jár:

Határozatlan idejű munkaszerződés; stabil, kiemelkedő bérezéssel. Mindemellett folyamatos szakmai fejlődés egy fejlődő, biztos, támogató cégnél.

Ha eddig szimpatikusnak és testhezállónak tartja állásajánlatunkat, akkor már csak egy jelentkezés választja el leendő munkahelyétől.

Jelentkezni a hirdetés alatt, illetve fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen tud:

E-mail cím megjelenítése

További információt telefonon, vagy irodánkban tud kérni:

+36 20 3838 217

7100 Szekszárd, Augusz Imre u. 9-11. (Szakszervezetek háza, 4. emelet)

Várjuk jelentkezését!

Helyek Szekszárd
Kategória Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.06.15.
Iratkozzon fel állásértesítőre