Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

MINŐSÉGÜGYI MUNKATÁRS (NÉMET NYELVTUDÁSSAL)

IMPC Personnel Hungária Kft.
Régió: Győr-Moson-Sopron

Hozzáadva: 2019.11.23.
Jelentkezési határidő: 2019.12.03.

Nemzetközi járműipari nagyvállalat nyugat-dunántúli gyárába keresünk tapasztalattal rendelkező kollégát az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • A gyártási és új termék bevezetési minőségügyi folyamatok támogatása
  • A vevői elvárások mentén a mintagyártási folyamatok koordinálása
  • Az alkalmazott mérőeszköz koncepció meghatározása
  • A mintadarabokhoz kapcsolódó vizsgálatok összehangolása, dokumentációk (jegyzőkönyvek) jóváhagyása
  • Eltérések esetén a szükséges intézkedések kezdeményezése
  • Vevővel történő kapcsolattartás, mintadarabok továbbítása jóváhagyásra a vevő felé
  • Vevői látogatások, auditok támogatása
  • A gyártást érintő további változások lekövetése minőségügyi oldalról
  • Dokumentációk, riportok készítése a vezetőség felé
  • Társosztályokkal (mérnökség, termelés, labor, logisztika, stb.) történő szoros együttműködés

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (anyagmérnök/fröccsöntésben szerzett jártasság előny)
  • Minőségügyben szerzett gyakorlat
  • Autóipari minőségügyi technikák ismerete (PPAP, CP, FMEA, MSA, SPC, 8D, stb.)
  • Kommunikációs szintű német nyelvtudás
  • MS Office ismeretek
  • Precíz, megbízható munkavégzés
  • Erős analitikus készség
  • Kiváló szervező és problémamegoldó képesség

Amit megbízónk nyújt

  • Modern munkakörnyezet – rugalmas munkaidő
  • Versenyképes juttatáscsomag (cafeteria, bejárás támogatás, bónusz)
  • Folyamatos fejlődési lehetőség nyelvi és szakmai képzések formájában
  • Multinacionális vállalati háttér, támogató közeg

A munkavégzés helye

Nyugat-Dunántúl

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MINŐSÉGÜGYI MUNKATÁRS (NÉMET NYELVTUDÁSSAL), Nyugat-Dunántúl

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678
Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.11.23.
Iratkozzon fel állásértesítőre