www.cvonline.hu

Minőségügyi munkatárs, Méréstechnikus

  • A hirdetés 163 napja lejárt

Az ajkai székhelyű Speed-Tech Kft. több mint 100 munkavállalóval 20 éve tevékenykedik CNC megmunkálás, hegesztéstechnika és az elektrotechnika területén.
Az ajkai telephelyünkre keresünk:

Feladatok:

  • Gyártás indítási és gyártásközi ellenőzés 2D, 3D mérőgépeken
  • Mérési adatok rögzítése, szállítási dokumentáció összeállítása
  • Mérőeszköznyilvántartás, kalibrációk, hitelesítések kezelése
  • Aktív részvétel az aktuális termeléssel kapcsolatos minőségügyi kérdésekben

Elvárások:

  • Középfokú műszaki, - technikusi végzettség és / vagy gyártási területen szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajzolvasási képesség
  • Pontos, precíz önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Az MSZ EN ISO 9001 ismerete
  • 2 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások, Cafetéria
  • Hosszú távú, biztos munkahely egy sikeres és folyamatosan fejlődő vállalatnál
  • Változatos munka
  • Családias munkakörnyezet
  • Felelősségteljes feladatok
  • Személyes fejlődési lehetőség
  • Megbecsülés
  • Utazási költségtérítés

Ha szívesen lenne egy stabil vállalati háttérrel rendelkező fiatal csapat tagja, fényképes szakmai önéletrajzát írásban az alábbi címekre küldheti el: 8400-Ajka, Gyár u. 35. vagy a Jelentkezem gombra kattintva.

Helyek Ajka
Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosító
Szakmunka / fizikai munka > Technikus
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Aktiválás időpontja 2018.02.08.
Iratkozzon fel állásértesítőre