Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök

  • Work Force Kft.
  • Magyarország
  • A hirdetés 3 napja lejárt

Kedves Érdeklődő! Olyan pozíciót kínálok, amely visszautasíthatatlan több szempontból is. Partnercégem egy olyan nemzetközi cégcsoport része, mely kiemelkedő szerepet tölt be az autóipar számára. Mérnök vagy és a hátad mögött van már pár év tapasztalat?  Fejlesztenéd a szakmai tudásodat? Akkor adj esélyt magadnak a következő pozícióban:

Ezekben a feladatokban kell jeleskedned:

Közvetlen vevői és beszállítói kapcsolattartás;

Vevői reklamációk kivizsgálásának vezetése – 8D, Ishikawa, 5Why;

Minőségügyi folyamatok kidolgozása, fejlesztése;

Gyártási hiba analízisek minőségjavító fejlesztések kezdeményezése, bevezetése;

Új termék bevezetésében részvétel – APQP/PPAP;

Autóipari rendszer kiépítésében és működtetésében részvétel – IATF 16949;

Folyamat auditok végzése – VDA 6.3.

Amilyen tudással rendelkezel:

Felsőfokú elektronikai, vagy műszaki végzettség;

Legalább 2 év releváns tapasztalat minőségügyi területen;

Autóipari szabványok, különös tekintettel IATF rendszer ismerete.

Aktív, magabiztos angol nyelvtudás.

Amire biztosan érdekelhet:

Versenyképes jövedelem + cafetéria;

Bejárás támogatás;

Folyamatos képzések, tréningek, fejlődési lehetőség;

Stabil vállalati háttér;

Hosszú távú munkalehetőség egy nemzetközi csapatban.

Munkavégzés helye:

Dél-Pest megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Magyarország
Kategória Mérnök / Műszaki
Aktiválás időpontja 2019.11.21.
Iratkozzon fel állásértesítőre