Találd meg álmaid állását egy kattintásra!

www.cvonline.hu

Minőségügyi mérnök

Aarenson Consulting Személyzeti Tanácsadó
Régió: Cegléd, Pest, Budapest

Hozzáadva: 2019.11.28.
Jelentkezési határidő: 2019.11.28.

Megbízónk magyar tulajdonban lévő, több telephellyel rendelkező cég, a világ 10 legnagyobb prémium márkás autóipari beszállítója közül háromnak beszállít, több mint 10 európai országban, valamint Közép-Amerikában. Fő profiluk, a magasnyomásos technológiával megmunkált alumínium öntvények gyártása. Autóipari, gépipari, illetve elektrotechnika ipari vevőik számára, vevő-specifikus igényeikhez igazodva, a legmagasabb szintű gyártási és fejlesztési hátteret biztosítják.

munkakörbe keressük új munkatársat.

Feladatok

  • A szériagyártás elindításától kezdve a gyártásközi minőségügyi mérnöki szempontok képviselete a termelésben
  • Vevői reklamációk dokumentálása, kivizsgálása, elemzése
  • Javító és megelőző intézkedések megtétele
  • Selejtelemzés, egyéb klasszikus hiba analízis vizsgálatok lefolytatása
  • Minőségi vizsgálatok végrehajtása külső vagy belső panasz esetén
  • Dokumentációk készítése és azok karbantartása
  • Elemzések, kimutatások és statisztikák készítése
  • Minőségfejlesztési projektekben való részt vétel
  • Részvétel belső és külső auditokon

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség lehetőleg gépészmérnök szakon
  • Technikusi végzettség esetén legalább 15 év ipari területen szerzett tapasztalat öntödében, gépgyárban vagy autóiparban
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Minőségbiztosításban szerzett legalább 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Minőségbiztosítási alap kompetenciák ismerete (APQP, PPAP; Cp, Cpk, SPC, MSA, 8D, ishikawa, 5W)
  • Jó problémamegoldó és szervező képesség
  • Terhelhetőség

Előnyök

  • Német nyelvtudás előnyt jelent

Munkáltató ajánlata

  • Versenyképes jövedelem és cafetéria juttatás
  • Modern munkahelyi légkör
  • Azonnali munkakezdési lehetőség
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő feladatok
  • Ösztönző, dinamikus munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség – stabil, piacon elismert vállalati háttér
Helyek Cegléd
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Minőségbiztosítási ellenőr, Minőségbiztosítási menedzser, Minőségbiztosító
Mérnök / Műszaki > Gépészmérnök, Mérnök, Minőségbiztosítási mérnök
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol
Aktiválás időpontja 2019.10.30.
Iratkozzon fel állásértesítőre